1 / 6
Man TGL 7.150 EURO 4- 2006 g
1 €
07.09.2019 08:20

Гази Баба / Скопје

Manot e vo Odlicna sostojba pogoden e za Slep sluzba ili Kiper
Se plateno do Registracija
Novi gumi
Za poveke informacii na Tel 078 359 610

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078359610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам