Logo

Kozna jakna

Број на оглас: 3260482 | Објавен на: 13.06.2019, 04:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: XL

Боја: Црна

Цена: 1.900 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Jaknata e max.socuvana
Cista koza
Купена е 15000ден.
071/740 - 543

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач