1 / 1
ХИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌА
1 €
09.05.2019 16:46

Велес / Велес

Број на соби:

7

Квадратура:

356 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Костадин Бодин бр.17

ХИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌА ОД 356М2 СО ДВОРНО МЕСТО ОД 500М2 ВО ВЕЛЕС НА УЛ. КОСТАДИН БОДИН БР.17. МОЖЕ И ЅАМЕНА ЅА СТАН СО ВАША ДОПЛАТА.

ИНФОРМАЦИИ НА :
076/900-402
076/480-041

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Zoran Ilievski
Потврден огласувач
0038972223301
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам