1 / 4
GRAND BURGER 1 ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ
1 МКД
Цената е фиксна
05.06.2023 08:04

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Fast food ,,GRAND BURGER",со локација во Ново Лисиче,има потреба од персонал за :

-припрема на сендвичи
-припрема на пица (со наша обука коплетно)
-шфери за достава


Тел за контакт: 070205345

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070205345
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам