1 / 4
Novi neupotrebeni !!!
1.200 МКД
07.06.2022 23:49

Битола / Битола

Tип на обувки:

Патики

Големина:

37

Боја:

Црна

Patikite se kvalitetni
Novi nikogaš neupotrebeni !!!

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
075585897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам