Logo

AUDI Q7 3.0 TDI V6 (233 Hp) Quattro Tiptronic

Број на оглас: 3261342 | Објавен на: 23.09.2019, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: Q 7

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 171 kw / 232 ks

Цена: 12.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi Q7 3.0 TDI V6 (233 Hp) Quattro Tiptronic vo top sostojba bez nikakavo vlozuvanje.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  zoran

Потврден огласувач