1 / 12
Se prodava BMW x3 3.0d
7.900 €
Цената не е фиксна
18.06.2019 22:48

Брвеница / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2019

Сила на моторот:

218 kw / 296 ks

Se prodava BMW x3 3.0 xdrive so 4 para letni gumi na felni 18ki i 4 zimski gumi so felni 17 top sostojba doneseno od Svajcarija pred 3 god so full oprema za kes ekstra cena MOZE ZAMENA ZA NESTO POMALO VOZILO
TELEFON ZA KONTAKT : 070240778 ZIVKO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zivko
Потврден огласувач
070240778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам