1 / 6
Suzuki gsxr 600
3.900 €
10.05.2019 20:13

Боговиње / Тетово

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2005

Модел:

Gsxr 600

Километри:

10000

Registriran
Servisiran
Novi gumi
Xenon svetla
Spreman za sezona

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Gsx
Потврден огласувач
070537132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам