1 / 3
Satelitska antena 1,50 m
1 МКД
Цената не е фиксна
30.05.2022 22:15

Битола / Битола

Prodavam satelitska antena 1,50 m vo odlicna sostojba od aluminium,komplet so drzac i lnb.
BEZ MOTOR

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
075358378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам