1 / 10
Honda Pan Europian 1300 CC
10.000 €
Цената не е фиксна
10.07.2021 12:24

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

2006

Модел:

Pan Europian 1300 CC

Километри:

10000

Vo odlicna sostojba.
Registriran do Juli 2022.
+1 7738090608 (Viber, What’s App)

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Balto
Потврден огласувач
+17738090608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам