1 / 4
GASENICAR 455 FIAT
2.500 €
Цената е фиксна
15.05.2022 21:34

Радовиш / Радовиш

PRODAVAM GASENICAR FIAT MODEL 455 TEL ZA POVEKE INFO NA -071-491-070.SPASO ili na viber watsap 00393290303041 Dejan.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

dafe
Потврден огласувач
070841499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам