Logo

prodavam mercedes a190 mozna zamena

Број на оглас: 3262598 | Објавен на: 20.07.2019, 01:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 190

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


prodavaam mercedes a 190 odlicen pali vozi dizna plin sila na motor 92kw napraven golem servis registriran cela godina bez dopolnitelni trosoci mozna i zamena kontakt 075910215

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 huawei

Потврден огласувач