1 / 1
opel astra 2.0dti
1.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2019 12:57

Валандово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

se prodava opel astra G 2.0 dti 2000 godina vo odlicna sostojba napraven servis novi gumi klima registrirana do 04.2020

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
075233744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам