1 / 2
Se prodava zemjiste ( nivi ) vo selo Zvan - Demirhisar
1 €
Цената не е фиксна
25.10.2021 14:21

Демир Хисар

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхисарско со различни површини.
Цена по договор.
katastarski broevi:
parcela broj 1810- 2232m2
parcela broj 1811- 1772m2
parcela broj 1946- 3842m2
parcela broj 2064- 2763m2
parcela broj 3027- 3419m2
parcela broj 646 -1788m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077561189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам