1 / 6
Mercedes SK од 1982 до 1997 година
1 €
03.11.2019 15:05

Гази Баба / Скопје

купуваме камиони Мерцедес од 1982 до 1997 година. Ве молам пратете ми фотографии и информации за е-пошта: abduood@gmail.com
tel / viber / whatsapp: +359879452066

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

aya asd
Потврден огласувач
+359899960445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам