Logo

Izdavam dukjan do Ekonomsko uciliste ,,Pero Nakov``

Број на оглас: 3263301 | Објавен на: 09.10.2019, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 100 m²

Греење: Струја

Цена: 5 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam dukjan do glaven vlez na ekonomsko uciliste Pero Nakov - zlena zgrada sporti Piano Prestige.
Prostor 65 kvadrati.

Kontakt: Goran 078 27 35 42

Огласи од: Goran

Goran

Куманово

Станете Премиум член

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач