1 / 8
YAMAHA M-50
380 €
13.07.2022 07:50

Гостивар / Гостивар

YAMAHA M-50
Vrven izlezen zasiluvac, 2x120w/8 ohm
Raritet, ispraven, socuvan. X-Power
Cena 380 evra

https://www.hifiengine.com/manual_library/yamaha/m-50.shtml

http://www.hifi-classic.net/review/yamaha-m-50-276.html

Kontakt: tel. 075-28 60 28
e-mail: gigi.2806@yahoo.com

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Gigi
Потврден огласувач
075286028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам