1 / 8
Yamaha CDX 1120
500 €
25.05.2022 00:11

Гостивар / Гостивар

YAMAHA CDX-1120
Vrven CD pleer, nenadminata klasika,
Raritet, ispraven, socuvan, dalecinki, 12kg

Cena 500 evra

https://www.hifiengine.com/manual_library/yamaha/cdx-1120.shtml

https://www.radiomuseum.org/r/yamaha_natural_sound_compact_di_5.html

Kontakt: tel. 075-28 60 28
e-mail: gigi.2806@yahoo.com

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Gigi
Потврден огласувач
075286028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам