1 / 4
AMBER Preamp TWO
250 €
13.07.2022 07:49

Гостивар / Гостивар

AMBER Preamp TWO
Vrven predzasiluvac, Vintage
USA equipment, kompletno ispraven i socuvan
Cena 250 evraKontakt: tel. 075-28 60 28
e-mail: gigi.2806@yahoo.com

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Gigi
Потврден огласувач
075286028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам