1 / 6
Изкупувам DAF за износ
5.000 €
30.09.2022 09:15

Скопје Центар / Скопје

Изкупувам за износ влекачи Даф 85 и 95 АТИ, CF и XF , евро 1 или евро 2. Може да са бракувани. Не изкупувам части.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се бара од:

Maluka Eood
Потврден огласувач
00359885663160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам