1 / 4
Изкупувам Mercedes за износ
10.000 €
30.09.2022 09:15

Скопје Центар / Скопје

КУПУВАМ ЗА ИЗНОС: Камиони Mercedes Actros, Mercedes 1922; 1929; 1935; 1938; 2626; 2628; 2629; 2635; 2638. .

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се бара од:

Maluka Eood
Потврден огласувач
00359885663160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам