Logo

Peugeot 206 1.4 HDI

Број на оглас: 3264166 | Објавен на: 09.11.2019, 17:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 206 1.4 HDI. 50Kw 2003 god.
Odlicno socuvano
Od oprema poseduva:
- centralno
- elektritka na stakla I retrovizori
- abs, air bag, servo
- klima
- maglenki
- fabricko radio, komandi na volan
Dve novi predni gumi m s
Mnogu mala potrosuvacka na gorivo 4l na 100km
Odlicno za pocetnici.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 rubin

Потврден огласувач