1 / 12
Tipski Apartmani
1 €
Цената не е фиксна
26.01.2023 10:56

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

23 m²

Греење:

Централо

Se izdavaa apartmani za prestoj celosno opremeni,so sopsten parking wifi,lcd tv ,centralno greejne,posebno wc.Apartmanite se naogaat blisku do centarot na gradot

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

zoran
Потврден огласувач
078740640/075891144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам