NIVI VO s.PEPELISTE-NEGOTINO
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2019 22:34

Неготино / Неготино

Квадратура:

22 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat dve nivi vo s.Pepeliste vo Negotino.
Vo oblast na mesto vikano Kriva 12 dekari i vo oblast na mesto Chuka 10 dekari. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Светлана
Потврден огласувач
077706857
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам