1 / 1
Инсталер/монтажер/инсталатер на мрежна опрема
1 МКД
Цената не е фиксна
07.06.2019 13:42

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Електроника, Електротехника

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Работни задачи:
• Подготовка на внатрешна инсталација кај корисник
• Инсталирање на мрежна опрема кај корисник
• Инсталирање на нисконапонски инсталациони кабли и системи

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

FIBERNET М-К
бул. Борис Трајковски, 117а
Потврден огласувач
075318406
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам