1 / 1
Рачен миксер за палачинки
599 МКД
Цената е фиксна
14.05.2019 16:04

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Одличен за подготовка на смеса за печење на палачинки и колачи
Лесен за употреба и чистење
Ергономска рачка за прецизно и лесно да се преточи во садот
Материјал : пластика и нерѓусувачки челик
Големина: 18,5cm / Дијаметар на горниот отвор : 10cm / (приближно)
Капацитет : 800 ml
Апаратот за палачинки ги подготвува, меша и дистрибуира сите состојки во истиот уред.
Уредот работи без приклучување на струја или батерии и е одличен за подарок за секој што сака палачинки

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Миксери

Се продава од:

OnlineShopping MK
Потврден огласувач
078930335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам