1 / 2
E34ka toppp
1.000 €
23.09.2019 22:47

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2019

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Se prodavaa bmw e34 525 tds ,elektrika na stakla ,retrovizori ,klimaa ,smeneto ulje site filtri ,sper deff ,registriranaa do noemvri mesec ,so eden zbor kolataa za tie godini e vo solidna sostojbaa ,pali vozi,cena na lice mestoo 075 967 027

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075967027
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам