1 / 3
Gumi 185-60-14
1.000 МКД
30.11.2022 08:15

Неготино / Неготино

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

185

Висина:

60

Дијаметар:

14

Prodavam dve Gumi so dobra sara provereni...

Tel-075 601 647

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Peco
Потврден огласувач
043360048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам