Logo

De Lux Stan za Turisti 20m od Ohridskoto Ezero Ohridati

Број на оглас: 3265601 | Објавен на: 25.09.2019, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 58 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Не

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: ASNOM

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava Stan za Turisti 20m od Ohridskoto Ezero Ohridati. Direktno na sportskiot centar Biljanini Izvori. Prekrasna mirna naselba vo neposredna blizina na centarot na Ohrid.
Kompletno luksuzno namesten Stan so kapacitet za max. 4 Vozrasni . Za podetalni informacii javete se na *078 596288*; 071 611 908; 078891111 ili pratete mail.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач