Kuka Gjorce Petrov se prodava
1 €
07.10.2021 09:40

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Gjorce Petrov

Kuka Gjorce Petrov se prodava

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071360306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам