1 / 3
Piski (trski) za saksofon 2.5
1.000 МКД
12.10.2021 13:33

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam piski za saxophone (saksafon) HOMELAND - 2.5 Cenata 150 den e edna ili za site 10 komada e 1000 den.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

. . . . .
Потврден огласувач
070532695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам