1 / 7
kosenje treva so trimer
1 €
Цената не е фиксна
27.12.2019 21:15

Битола

vrsime uslugi so trimer. frlanje na sut .uslugi so bageri i kamioni.krsenje so hilta.pesok cakal od site granulacii.

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

Halis
Потврден огласувач
071601244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам