1 / 7
PRODAZNA NA NOVI BUBICI (bubica , bubici )
2.000 МКД
Со вклучен ДДВ
08.02.2023 13:03

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов


- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристален чист звук. На еден кабел е антената, микрофонот батеријата и приклучокот за мобилен. Не е се како кинеските што се со многу кабли и жици кои се многу меки и тенки што многу лесно се кинат.

- Се напојуваат со една батерија од 9v не е како другите што ги има на нашиот пазар (кинески) кои користат повеќе батерии.

- Бубицата е 100% невидлива минијатурна, бежична слушалка исти како на сликите. Не се гледа и нема шанси да се примети или види. Звукот само вие го слушате и никој друг, не може да бидете фататени на детектор, блутут и сл.

- Изнајмување : 1000 денари
- Продажба : 2000 денари
- Едно магнетче: 100 денари

--- Праќам и по брза пошта низ цела МК ! ! !

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
076 638 187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам