1 / 5
Kukja od 155m2 vo Capcovo sokace so Dukan
65.000 €
08.08.2022 12:17

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

155 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Copcevo Sokace

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na 2 kuci so katnost P+2 so lokacija vo Copcevo Sokace vo Tetovo.
_______________

Povrshina:
◆ Plac 155m2
◆ Dvor 30m2
◆ Stanben prostor 150m2
______________

◆ Kucata ima lokal (so mozhnost da se napravi garazha).

Cena:
◆ 65.000eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo Drenovec, Tetovo

150000 €

Kukja vo top sostojba na Dva Bresta

64999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам