Logo

Texas PEPE jeans - LONDON

Број на оглас: 3266717 | Објавен на: 13.06.2019, 04:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: L

Боја: Светло сина

Цена: 1.700 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Ednash oblecen kako nov
Kupen vo Solun
Orginal - vidi sliki
077/888 - 700

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач