1 / 8
НИЖО ПОЛЕ, ВИКЕНДИЦА 150М2 И ДВОР 600 М2
48.000 €
11.11.2020 17:52

Битола / Битола

Квадратура:

150 m²

Број на соби:

5

Греење:

Дрва

Наместена:

Делумно

ПОД ПЕЛИСТЕР, НИЖОПОЛЕ, КУЌА СО ДВОРНО МЕСТО ОД ОКОЛУ 600 М2, 150 М2 ПОД КУЌА, ПОДРУМ 30 М2 И ДРУГИ СОДРЖИНИ ВО ДВОРОТ, ЛЕТНИКОВЕЦ, ФУРНА, СКАРА И ДРУГО
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

К2192, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, КУЌА 186М2 , 284М2 ДВОР

32000 €

НОВАЧКИ ПАТ, СЕ ИЗДАВАА Т ДВА МАГАЦИНИ И ПЛАЦ

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам