Logo

Sony xperia z3 na delovi

Број на оглас: 3266762 | Објавен на: 26.02.2020, 13:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: Xperia z3

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


So osteten ekran na delovi...

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач