Logo

Skopsko cador

Број на оглас: 3266770 | Објавен на: 17.02.2020, 06:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Чадори за сонцео

Вид на оглас: Се продава


Prodavam cador za sonce skopsko bez platno

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач