1 / 12
Se prodava profesionalna oprema za ugostitelski objekti
1 €
Цената не е фиксна
31.05.2023 18:05

Охрид / Охрид

Se prodava profesionalna oprema za ugostitelski objekti i toa :
Konvektomati
Frizideri
Masini za mienje sadovi i casi
Relni za pica i druga oprema soodvetna za ugostitelska dejnost.
Opremata e celosno servisirana i vo ispravna sostojba, bez fizicki ostetuvanja.
Cena po dogovor.
Kontakt 070 212 086 Misko.


Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Misko
Потврден огласувач
070212086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам