Logo

VW Sharan 2007

Број на оглас: 3267204 | Објавен на: 13.11.2019, 21:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam sharan proizveden 2007 godina 2.0 tdi 100kw so 7 sedista vo odlicna sostojba klimatronik senzori napred nazad 6 brzinski menjac

 Прилеп    Општина:Долнени

Прати Е-Маил

 ########

Потврден огласувач