1 / 7
SolidWorks, Autocad, Tehnicko crtanje....
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.07.2019 00:48

Неготино / Неготино

Moznost za dobra 3D vizuelizacija na vasite proizvodi, objekti, konstrukcii, masinski delovi, sklopovi i podsklopovi... vo razlicni softverski alatki po vasa zelba i export vo razni extenzii po vasa zelba... SolidWorks, Autocad, Revit ...

Категорија: Останато

Се продава од:

Sijce
Потврден огласувач
075325111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам