1 / 4
Bashan
800 €
17.05.2019 01:57

Тетово / Тетово

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2007

Модел:

Bashan

Километри:

15000

Se prodava Motor Bashan 150 Moze i zamena so kola ili motor

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ibrahim
Потврден огласувач
071849123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам