1 / 4
NAMALUVANJE!!! Ekstra kvalitetni kozni cizmi za planinarenje
3.500 МКД
Цената е фиксна
4.000 МКД
01.07.2022 08:46

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

IGNORIRAJ TE GO GORE NASLOVOT!!!

Prodavam novi Salomon SpeedCross 3 patiki broj 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, CENA FIKSNA - 3500d.

JAVUVANJE SEKOJ DEN OD 10:00 - 20:00

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Чевли

Се продава од:

...
Потврден огласувач
078809288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам