1 / 2
Native Traktor Scratch pro 2
60 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2022 22:42

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodava Nov komplet
Traktor scratch pro 2 software and timecode kit

Traktor pro scratch licenced
Traktor Vinyl x 2
Traktor CD x 2

Prajkam po kargo !!!!

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

DC
Потврден огласувач
071385209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам