1 / 11
Studija vo centarot na OHRID pozadi OHRIDSKA BANKA
500 МКД
17.08.2022 13:37

Охрид / Охрид

Stusijata se naogjaat vo centarot na Ohrid pozadi ohridska banka na 3 minuti do ezero,
Studijata se opremeni so posebno WC,TV,INTERNET,FRIZIDER,CAJNA KUJNA,OBEZBEDEN PARKING ZA VASETO VOZILO,
Tell za kontakt: 076949068
076949068

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Останато

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
076949068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам