1 / 11
Студија во центар на ОХРИД позади Охридска банка
500 МКД
11.08.2022 19:42

Охрид / Охрид

Се издаваат студија во центарот на Охрид позади охридска банка,студијата се опремени со WC,TV,WI-FI,Чајна кујна,обезбеден паркинг за вашето возило со видео надзор.

тел за контакт 076949068 Бојан
076949068

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Останато

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
076949068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам