Logo

ALFA ROMEO 166 2.4JTD EKSTRAA

Број на оглас: 3268704 | Објавен на: 19.06.2019, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 166

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 850 €
999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e top
Novi gumi
Abs
Esp
El stakla
El retrovizore
Dvd
Navigacija
Ksenon
Bi.ksenon

Kolata e komplet servisirana

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач