Logo

Prodavam 4 gumi MICHELIN LATITUDE CROSS 235 60 16

Број на оглас: 3268913 | Објавен на: 10.05.2020, 21:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Ne se krivi.nova edna e 200 evra

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 dule

Потврден огласувач