1 / 4
Kuca vo Gorna Carshija so lokal
175.000 €
09.03.2023 15:18

Тетово / Тетово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

/ m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Gorna Carshija

Se prodava kuca vo Gorna Carshija so lokal.
P+1+potk.

Vkupna Kvadratura so sve lokalot: 140 m2

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

070 381 888 (Elinor)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам