1 / 3
Prodavam betonski sundevi
60 €
30.11.2019 08:44

Велес / Велес

Prodavam Betonski sundevi za odzak fabricki so dimenzii 40×40×18 komplet so ognootporna cevka vnatrevgradliva so dimenzii dijametar 20×20 za 1.5m...070 216 972 Kiril.......

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

T O N I
Потврден огласувач
078 430 510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам